">نقد و بررسی پروژه ی ساینرژیا ( xsinergia ) | مدیریت سرمایه _ سرمایه گذاری با سودبالا

نقد و بررسی پروژه ی ساینرژیا ( xsinergia )

بررسی پروژه ی ساینرژیا اسکم یا لگیت

سایت و شرکت سینرژیا به عنوان یک پروژه ی هایپ با سود بالا فعلا در حال پرداخت میباشد ، سود روزانه ی ثابت بالا ، درآمد از رفرال مستقیم و درآمد بالا از طریق باینری (دودویی) و تمام مشخصات یک پروژه ی هایپ را دارا میباشد ، دارای ssl امن و ثبت شده در مالاگای اسپانیا و تا این لحظه که درحال نگارش مطلب هستیم به صورت منظم پرداخت داشته است .

(از تاریخ 8/30 پرداخت این شرکت به طور کامل قطع شده و هر هفته به بهانه های آپدیت یا تغییر سیستم برداشت کاربران خود را سر کار میگذارد و در اواخر کار خود سعی در جذب سرمایه ی بیشتر دارد. دقیقا مانند پروژه های نتورکی اسکم دیگر به دلیل سود بالا و باینری زیاد معکوس خورد)
 از دیدگاه یک پروژه ی MLM و بازاریابی شبکه ای که مدیران و لیدرهای این شرکت عنوان میکنند ، یک پروژه ی قانونی نمیباشد و در نهایت به سرنوشت پروژه های هایپ و اسکم دچار میشود ، و این درصورتیست که بعضی از هایپها بیش از دو سال و چند سال به فعالیت خود ادامه میدهند و از طریق بازی با پول و بصورت حرفه ای دوام زیادی دارند ، ولی از آنجایی که ساینرژیا دارای پلن باینری و پورسانت بالای باینری در طرح خود دارد در نهایت از زمان شروع به کار چنین سیستم هایی یک سال تا نهایت نزدیک دوسال ممکن است به روند خود ادامه دهند و در طول مسیر بارها تغییراتی در پلنهای خود انجام میدهند .

باشروع بررسی ما درباره Xsinergia ، این یکی دیگر از شرکت های mlm غیرواقعی است که به هیچ وجه اطلاعات زیادی در زمینه اطلاعات پیش زمینه ارائه نمی دهد.
با نگاهی به وب سایت شرکت ، هیچ اطلاعاتی درمورد مالکیت شرکت در زمان تأسیس یا محل استقرار آن در دست نیست.
نام دامنه سایت در 19 فوریه 2019 ثبت شده است ، و در حالی که این یک شاخص برای شروع کار است ، اما چیز دیگری نمی توانیم از دامنه سایت دریافت کنیم .
از آنجا که دامنه سایت به صورت خصوصی ثبت شده است ، نمی توان گفت چه کسی دامنه را در اختیار دارد یا ثبت نام در کجا انجام شده است. (هویت مالک دامنه پنهان است)

پس از برخی تحقیقات اضافی ، توانستیم دریابیم که انریکه دو منا مدیرعامل Xsinergia
در پستی در فیس بوک که در تاریخ 12 ژوئن در حساب رسمی Xsinergia منتشر شد ، ذکر شده است که این شرکت:
100 درصد اسپانیایی با دفتر مرکزی در مالاگا ، جنوب اسپانیا. ایجاد شده توسط لوئیس د منا و انریکه دمناس.
با توجه به موقعیت Xsinergia ، به طور قطع به نظر می رسد که این شرکت از نظر جمعیتی قوی اسپانیایی را در اختیار دارد اما طبق رتبه بندی الکسا ، سه منبع بزرگ ترافیک برای وب سایت Xsinergia شامل کشورهای برزیل ، ایران و مکزیک است ( از خود کشور اسپانیا که شرکت درآنجا مستقر و ثبت شده است هیچ ترابیکی یافت نشد).

ساینرژیا ادعا میکند که توسط دو برادر بیزینس من که دارای رزومه ی کاری در فروش و بازاریابی و فعالیتهای اقتصادی هستند تاسیس شده است .
وقتی به دنبال رزومه ی کاری این دو برادر انریکه دیمنا و لوییس دیمنا میرویم ، هیچ رزومه ی کاری در هیچ زمینه ای مشاهده نمیشود .

آنها ادعا میکنند که رزومه ی کاری آنها در لینکدین وجود دارد ، که هرشخص میتواند برای خود در لینکدین حسابی باز کند و پروفایل خود را هرطور مایل است ویرایش کند و منبع قابل استنادی برای رزومه ی کاری نیست .

آنها همچنان آدرس وبسایتهایی در اسپانیا را میدهند برای رزومه ی کاری خود ، وقتی به این وبسایتها سر میزنیم به زبان اسپانیاییست و زبان بین الممللی ندارد . (آنها اطلاعات خود را در لینکدین و فیسبوک خود به زبان انگلیسی درج کرده اند ولی برای واقعی بودن ادعای رزومه ی کاری خود مارا با وبسایتی با زبان اسپانیایی هدایت میکنند.)

هیچ ردپای دیجیتالی بصورت آنلاین برای لوییس و انریکه دیمنا وجود ندارد و تنها به صفحه ی شخصی لینکدین آنها که خود آن را ساخته اند و صفحه های فیسبوک آنها که قدمت زیادی ندارند و به بعد از تاسیس شرکت مربوط میشود استناد میکنند .
این نشاندهنده ی نداشتن رزومه ی واقعی کاری و تجاری این دو مدیر و مالک شرکت است که خود ادعا میکنند دارند ولی با بررسی کامل میتوان فهمید که رزومه ی معتبری در دسترس نیست و این صرفا یک ادعاست .

مسئله ی بعدی ، برای mlm واقعی که محصولات مجازی ارائه میدهند ، باید مجوز صندوق سرمایه گذاری داشته باشند که به عنوان فعال در حوضه ی mlm قانونی شوند که هیچ مجوزی مرتبط با این امر برای این شرکت پیدا نشد .

نکته ی بعدی ، آنها به شرکتهای زیرمجموعه ی ساینرژیا اشاره دارند
World Wide Travell SL و Tor Global
و ادعا میکنند که این دوشرکت در امور هتل داری و مسافرتی مشغول فعالیت میباشد ، که با بررسی بیشتر متوجه میشویم که فعالیت اصلی این دوشرکت ، واسطه گری میان مشتری و خدمات هتل داری و مسافربریست و صرفا واسطه هستند .
همینطور ثبت شرکت سینرژیا در مالاگای اسپانیاست ولی آدرس پستی آنها واقع در لهستان میباشد .

نکته ی عجیب دیگر اینکه آنها ادعا دارند شرکت اسپانیاییست ، ولی بیشتر ترافیک آنها از ایران و برزیل و مکزیک است ، و از خود اسپانیا ترافیکی برای سایت سینرژیا پیدا نمیشود .

نکته ی بعدی تقسیم سود بین کاربران است ، که ماهانه بالای ۱۶ تا ۲۰ تا ۲۵ درصد سود خالص به سرمایه گذاران داده میشود ، و از طرفی پاداش معرفی مستقیم6 درصدی و 10 درصد پاداش باینری تعلق میگیرد که با سرمایه گذاری تنها 100 دلار میتوان پاداش 10 درصدی باینری داشت که مبلغ بسیار بالاییست و در نهایت منجر به معکوس خوردن پلن شرکت میشود .
آنها 200 درصد roi پرداخت میکنند و ادعای آنها این است که این شرکت با هر سرمایه ای توان بدست آوردن سود بالاتر ازین را دارد ، و تنها 200 درصد به سرمایه گذاران پرداخت میکنند ، اگر این ادعا واقعیت داشته باشد آنها روزانه توان کسب میلیونها دلار را دارند !! که موضوع بسیار عجیبی به نظر میرسد ، یعنی درآمد این شرکت باید روزانه چند برابر با جمع درآمد شرکتهایی نظیر گوگل ، اپل ، آمازون باشد !!! .

همچنین ادعای داشتن رباتی هوشمند که بیشترین سود را از طریق معامله و خریدو فروش ارزهای دیجیتادل بدست می آورند ، ولی در این زمینه هیچ شفاف سازی وجود ندارد و اگر طبق گفته ی آنها روزانه مبالغ زیادی توسط ربات ارزهای دیجیتال خریدو فروش میکنند ، حجم کل مارکت کریپتوها باید روزانه چندین میلیون دلار توسط این شرکت پایین و بالاشود !!!

نتیجه گیری :

سودی غیر متعارف روزانه تا %3 ، و پاداش 6 و 10 درصدی که تنها پروژه های پانزی که با پول بازی میکنند توان پرداخت آن را برای مدتی دارند و بعد از رسیدن به تارگت مورد نظر اسکم میشوند.

دروغ بودن ادعای رزومه ی داشتن مدیران به عنوان بیزینس من بودن و رزومه ی بازاریابی داشتن .

شبکه های اجتماعی این دو نام (لوییس و انریکه دیمنا) به تازگی و بعد از تاسیس شرکت شروع شده است .

شرکت در جنوب اسپانیا ثبت شده و آدرس پستی آنها در لهستان میباشد .

پنهان وردن اطلاعات هویتی واقعی ، نداشتن مجوز صندوق سرمایه گذاری ، نداشتن محصول برای ارائه (پروژه های mlm ملزم به داشتن محصول میباشند )

تمام نکات ذکر شده دلیل محکمی بر اینست که این پروژه هم مانند پروژه های هایپ و بازی با پول است ، با این تفاوت که در پلن خود پاداش باینری و جوایز دارند که باعث میشود زودتر از بعضی پروژه های هایپ بلند مدت اسکم شود .

اگر قصد سرمایه گذاری و فعالیت در این پروژه دارین به عنوان یک شرکت معتبر و واقعی بهش تکیه نکنین ، این پروژه هم در نهایت اسکم میشه و یک پروژه ی هایپ و بازی با پول است . و هرچقدر زمان بیشتری از شروع به کار چنین پروژه هایی میگذره ریسکشون به مراتب بالاتر میره .
اگر قصد سرمایه گذاری در سایتهای هایپ دارید ، در هایپهایی که واریز و برداشت سود روزانه دارند و ریسک کمتری دارند اقدام کنین و استراتژی کار با اینگونه سایتها را یاد بگیرید .

اگر جایی به شما وعده سودهای نجومی و تضمینی (مثلا ماهی بیش از 10 درصد) در قبال پول‌هایتان داده شد، احتمالا با یک ترفند پانزی طرف هستید …

<p style=”text-align: center;”>

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

</p>
<p>

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

</p>

بازدیدها: 10567

7 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *